روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


برگزاری اولین همایش آینده پژوهی صنعت آب و فاضلاب کشور توسط انجمن آمایش سرزمین ایران

7 مرداد 1397

رئیس انجمن آمایش سرزمین ایران از برگزاری اولین همایش آینده پژوهی صنعت آب و فاضلاب کشور خبر داد.


دکتر امیر محمودزاده، رئیس انجمن آمایش سرزمین ایران گفت: انجمن آمایش سرزمین ایران با توجه به اهمیت موضوع آب و تأثیر آن بر جنبه های مختلف زندگی بشر و با در نظر داشـتن شـرایط فعلـی منـابع آبـی کشـور، سالانه نشست ها و همایش های تخصصی را در این حوزه با رویکردي آینده نگرانه به منظور افزایش افق دید و ایجاد آمادگی براي مواجهه با شـرایط احتمـالی در آینـده و نیـز ارائه راهکارها جهت تدوین سیاستهاي اجرایی مناسب، برگزار می کند.

دکتر محمودزاده در ادامه گفت: دسترسی به چشم انداز مطلوب صنعت آب و فاضلاب کشور نیازمند برنامه ای مدون جهت راهبردی کردن روش های نیل به اهداف تعیین شده چشم انداز است که در اولویت آن توجه به توسعه پایدار با محوریت منابع آب و جامع نگری در بهره برداری از تأسیسات آب و فاضلاب قرار دارد. بدین منظور انجمن آمایش سرزمین ایران در نظر دارد اولین همایش آینده پژوهی صنعت آب و فاضلاب کشور را با هدف حصول درکی بهتر از آینده آب و فاضلاب در ایران، تاثیر وضعیت احتمالی آینده آن بر تصمیمات و زندگی مردم و از سوي دیگر توسعه روش هاي فکري به منظور ایجاد شرایطی بهتر براي تصمیم گیران حوزه هاي درگیر با منابع آبی با ارائه چشم اندازي قابل وقوع و نیز تعیین مدل استراتژی و آینده نگاری خلاقیت و نوآوری در صنعت آب و فاضلاب را برگزار می نماید.

این همایش در 30 آبان 1397 در تهران- خانه اندیشمندان علوم انسانی با حضور و سخنرانی اندیشمندان، متخصصین، مسئولین، مدیران و برنامه ریزان کشور برگزار می گردد.


7204
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

02188939478

03136701031

نمابر

02188939479

03137932608

ایمیل

info@amayeshiran.com

آدرس

تهران- میدان فردوسی- خیابان انقلاب-ابتدای خیابان استاد نجات الهی(ویلا)- کوچه مراغه- پلاک 2- واحد 3-

سامانه مدیریت همایش های آرمین افق